Jak przygotować listę zakupów

W tym miejscu znajdziecie Państwo dokładne informacje krok po kroku w jaki sposób utworzyć listę zakupów, na podstawie której zrobimy dla Państwa zakupy.

Na kolejnych obrazkach znajdziecie Państwo dokładne informacje w jaki sposób utworzyć i wysłać do nas listę zakupów, na podstawie której najpierw przygotujemy dla Państwa wycenę, a po jej akceptacji zrobimy dla Państwa zakupy.

Tworzenie zamówienia (listy zakupów) można zakończyć na dwa sposoby - Drukuj oraz e-mail:

- wybierając Drukuj zostanie wygenerowany plik PDF, który można wysłać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w postaci załącznika
- wybierając e-mail lista zakupów zostanie wysłana do nas automatycznie wprost ze strony IKEAkrok 1- znajdź interesujący Cię artykuł

Jeśli znajdziecie Państwo na stronach IKEA artykuł, którym jesteście zainteresowani i chcecie dokonać jego zakupu to od tego momentu zaczyna się tworzenie listy zakupów.

krok 1 znajdz interesujacy Cie artykul

krok 2- wybierz ilość i zapisz na liście zakupów

Po znalezieniu interesującego Was artykułu konieczne jest dodanie go do listy zakupów. W tym miejscu można od razu wybrać jego wielokrotność (standardowo podpowiadana jest ilość 1). Ilość można zawsze zmienić (zwiększyć lub zmniejszyć) będąc na liście zakupów (od następnego kroku)

krok 2 wybierz ilosc i zapisz na liscie zakupow

krok 3- przejdź do listy zakupów

Będąc na liście zakupów można dokonać wielu zmian, sprawdzić dostępność czy na przykład wartość dodanych artykułów.

krok 3 przejdz do listy zakupów

krok 4- wybierz sklep Katowice

Jeśli pojawi się taki komunikat (wskazówka) jak na zdjęciu poniżej to oznacza to, że sklep Katowice nie został wybrany wcześniej.
Po wybraniu sklepu Katowice na liście zakupów pojawią się informacje o orientacyjnym stanie towaru w magazynie bądź jego niedostępności.

krok 4 wybierz sklep Katowice

krok 5- jeśli potrzebujesz zaktualizuj listę

Jeżeli zachodzi taka potrzeba można w dowolnym momencie zaktualizować swoją listę zakupów - dodać nowe artykuły lub zmienić ilości a także usunąć wcześniej dodane.
Jeśli lista jest już kompletna można wybrać jedną z opcji: Drukuj lub E-mail

krok 5 jesli potrzebujesz zaaktualizuj liste

JEŚLI CHCESZ WYDRUKOWAĆ SWOJĄ LISTĘ A PÓŹNIEJ PRZESŁAĆ NAM W ZAŁĄCZNIKU ZOBACZ NA KROK 6 ORAZ 7,
JEŚLI CHCESZ PRZESŁAĆ NAM LISTĘ PROSTO ZE STRONY IKEA PATRZ NA KROK 8 i 9

krok 6- możesz wydrukować swoją listę

Po wybraniu opcji Drukuj utworzona lista zakupów zostanie przetworzona do pliku PDF, który można do nas przesłać w załączniku do wiadomości na nasz adres e-mail.

krok 6 mozesz wydrukowac swoja liste

krok 7 - zaznacz niezbędne kryteria tworzenia listy

koniecznie zaznacz opcję uporządkuj produkty według miejsca w magazynie samoobsługowym- bardzo ułatwi nam to szybkie i sprawne kompletowanie dla Ciebie zakupów.
Po kliknięciu Drukuj zostanie wygenerowany plik PDF

krok 7 zaznacz niezbedne kryteria tworzenia listy

krok 8- kliknij E-mail żeby wysłać listę


Będąc w tym miejscu należy kliknąć przycisk E-mail żeby rozpocząć wysyłkę listy zakupów do nas

krok 8 kliknij e mail zeby wyslac liste

krok 9- uzupełnij najważniejsze dane

Wpisz w ostatnim kroku swój adres E-mail oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w rubryce adres odbiorcy. Twoja lista zostanie wysłana bezpośrednio do nas, na jej podstawie prześlemy wycenę, po akceptacji której rozpoczyna się proces realizacji zamówienia.

krok 9 uzupelnij najwazniejsze dane

przewiń do góry