Wymarzona kuchnia Ikea w dowolnej konfiguracji z wybranym sprzętem AGD, zlewem i baterią bez konieczności wyjazdu do sklepu IKEA?
Z nami jest dużo prostsze niż się wydaje!

Proponujemy Państwu różne usługi związane z kuchniami IKEA: mierzymy, doradzamy, projektujemy, kupujemy, przywozimy, montujemy.
Sami wybieracie, z której chcecie skorzystać


Poniżej opisujemy wszystkie z nich.

1   Mierzymy     
      Nasz konsultant przyjedzie do Państwa, dokona pomiaru pomieszczenia, uwzględniając w pomiarze umiejscowienie istniejących przyłączy elektrycznych, gazowych oraz wodno kanalizacyjnych. Jeżeli jest to konieczne doradzamy przeróbkę, wskazując ich najlepsze rozmieszczenie potrzebne do wygodnej i komfortowej pracy w kuchni.
 2   Doradzamy     
      Jeżeli jesteście jeszcze przed zakupem kuchni do zabudowy IKEA, możecie skorzystać z naszego doświadczenia i poradzić się na temat wyboru poszczególnych elementów swojej przyszłej kuchni.
3   Projektujemy     
        Potrzebujecie pomocy w projektowaniu kuchni IKEA? Zaprojektujemy w planerze IKEA kuchnię według Państwa oczekiwań. W planerze znajdują się wszystkie elementy, których można użyć do zaprojektowania przyszłego wyglądu zewnętrznego kuchni IKEA, sposób otwierania drzwi, wysokość i ilość szuflad oraz sprzęt AGD znajdujący się w ofercie IKEA, który jest produkowany specjalnie przez Whirlpool i Electrolux.
Na etapie projektowania wskazujemy najlepsze sprawdzone rozwiązania.
4  Kupujemy      
      Nie trzeba jechać do IKEA żeby kupić swoją wymarzoną kuchnię. Jedna z naszych usług obejmuje dokonanie dla Państwa zakupów wszystkich elementów kuchni oraz dowolnych dodatków i innych artykułów z oferty IKEA. Nie pobieramy zaliczek, klient płaci w momencie dostawy cenę jaka znajduje się na paragonie lub fakturze.
5   Przewozimy     
 

   

Odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem przywieziemy pod wskazany adres wcześniej zakupione artykuły.

6   Montujemy     
      Profesjonalnie zmontujemy Państwa kuchnię IKEA- to jedna z najlepiej i najszerzej opisanych na tej stronie naszych usług, zaczynaliśmy od montażu mebli i w tym mamy największe doświadczenie. Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć w naszej GALERII gdzie znajduje się wiele różnych zdjęć z naszych wcześniejszych realizacji nie tylko kuchennych. 
Zapraszamy także na nasz profil na Facebook'u

IKEA Metod Märsta

kuchnia ikea

Kuchnia IKEA Metod z białymi frontami MÄRSTA

 

Kuchnia IKEA Metod z białymi frontami Marsta

ikea metod marsta

ikea metod marsta

ikea metod marsta

Kuchnie IKEA realizacje

IKEA Metod Ringhult

IKEA Metod Ringhult

IKEA Metod Ringhult

IKEA Metod Veddinge

IKEA Metod Veddinge

IKEA Metod Ringhult

IKEA Metod Bodbyn

IKEA Metod Märsta

IKEA Metod Bodbyn

IKEA Metod Ringhult

IKEA Metod Ringhult

IKEA Metod Hittarp

przewiń do góry