Projektowanie Kuchni IKEA Metod- nowa usługa

W naszym zespole znajdziecie Państwo także specjalistów od projektowania kuchni przy wykorzystaniu planera IKEA.
W planerze znajdują się wszystkie elementy, których można użyć do zaprojektowania przyszłego wyglądu zewnętrznego kuchni IKEA, sposób otwierania drzwi, wysokość i ilość szuflad oraz sprzęt AGD znajdujący się w ofercie IKEA, który jest produkowany specjalnie przez Whirlpool i Electrolux.

Macie Państwo do wyboru różne usługi: Mierzymy, Doradzamy, Projektujemy, Kupujemy, Przywozimy, Montujemy- sami wybieracie, z której chcecie skorzystać czy wybierzecie je wszystkie. W ten sposób możecie mieć wymarzoną kuchnię bez konieczności wyjazdu do sklepu IKEA.
Poniżej opisujemy wszystkie.

Mierzymy
Nasz konsultant przyjedzie do Państwa, dokona pomiaru pomieszczenia, uwzględniając w pomiarze umiejscowienie istniejących przyłączy elektrycznych, gazowych oraz wodno kanalizacyjnych. Jeżeli jest to konieczne doradzamy przeróbkę, wskazując ich najlepsze rozmieszczenie potrzebne do wygodnej i komfortowej pracy w kuchni.

Doradzamy
Jeżeli jesteście jeszcze przed zakupem kuchni do zabudowy IKEA, możecie skorzystać z naszego doświadczenia i poradzić się na temat wyboru poszczególnych elementów swojej przyszłej kuchni.

Projektujemy
Potrzebujecie pomocy w projektowaniu kuchni IKEA? Zaprojektujemy w planerze IKEA kuchnię według Państwa oczekiwań. Na etapie projektowania wskazujemy najlepsze sprawdzone rozwiązania.

Kupujemy
Nie trzeba jechać do IKEA żeby kupić swoją wymarzoną kuchnię. Jedna z naszych usług obejmuje dokonanie dla Państwa zakupów wszystkich elementów kuchni oraz dowolnych dodatków i innych artykułów z oferty IKEA.

Przywozimy
Wszystkie zakupione artykuły zabezpieczone przed uszkodzeniem przywieziemy pod wskazany adres naszym transportem.

Montujemy
Profesjonalnie zmontujemy Państwa kuchnię IKEA z podłączeniem sprzętów AGD oraz wodno - kanalizacyjnym.

Polecamy!!
Ekipa ZmontujemyMeble

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć w naszej GALERII gdzie znajduje się wiele różnych zdjęć z naszych wcześniejszych realizacji.
Zapraszamy także na nasz profil na Facebook'u 

 

 

przewiń do góry